Ares Blokzincir Teknolojileri

Akıllı Kontrat nedir?

Akıllı kontratlar Akıllı sözleşme, diğer sözleşmelerde olduğu gibi, bir anlaşmanın koşullarını belirler. Ama geleneksel bir sözleşmenin aksine,

akıllı sözleşmenin koşulları Ethereum gibi bir blok zincirinin üzerinde çalışan kodlar şeklinde yürütülür. Akıllı sözleşmeler, kredi ve sigortadan lojistik ve oyunlara kadar çok yönlü eşler arası işlev sunarak geliştiricilerin blok zincirinin sunduğu güvenlik, güvenilirlik ve erişilebilirlikten faydalanan uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

Neden Akıllı kontrat KullanmalıyızBütün diğer sözleşmeler gibi akıllı sözleşmeler de bir anlaşma veya kontratın şartlarını belirler. Öte yandan akıllı sözleşmeleri "akıllı" kılan özellik, şartların bir avukatın masasındaki kağıt yerine bir blok zinciri üzerinde çalışan kodlar şeklinde belirlenmesi ve yürütülmesidir. Bitcoin'in ardındaki temel fikir, arada banka gibi "güvenilir bir aracı" olmaksızın para göndermeyi ve almayı mümkün kılmaktır. Akıllı sözleşmeler bu temel fikri bir adım öteye taşıyarak ne kadar karmaşık olursa olsun her türlü işlemi ve sözleşmeyi güvenli bir şekilde otomatikleştirir ve sanal olarak merkezsizleştirir. Ayrıca Ethereum gibi bir blok zinciri üzerinde çalıştığından güvenlik, güvenilirlik ve sınır tanımayan bir erişilebilirlik sunar.

Nasıl başyacaksınız?

Ralexis firmanızın ihtiyacına göre akıllı kontratlar oluşturabilir.Bi kahve makinası otomatı gibi akıllı kontratlarla blokzincirde çalışan uygulamalar geliştirmekteyiz.

Bu merkeziyetsiz bir sunucu hizmeti olsun yada sadece blokzincir üzerindeki yapay zekalara işlem yaptırmak olsun sizin için blok zincir teknolojilerini takip ediyor ve bunların hangisinin projenize göre olduğunu analiz etmekteyiz.

Ares Blokzincir Elektronik ve Donanım

Blokzincir Teknolojileri

Ralexis firmanıza özgü blokzincir üzerinde çalışabilecek uygulama geliştirme konusunda danışmanlık,fikir geliştirme ve geleceğin teknolojisine yapay zekasına daha önceden yerinizi almak için önemli adımlar atmanızı sağlayacaktır.Flux gibi hem POW hemde POS çalışıp kendi içerisinde node bulunduran blokzincirlerde merkeziyetsiz cloud ve merkeziyetsiz sunucu hizmetleri konusunda siteleriniz için danışmanlık yapmaktayız

01

Akıllı Kontratlar

Ethereum gibi ağlarda kıllı kontrat programcılığı yapmaktayız.

02

Merkeziyetsiz Hosting

Merkeziyetsiz cloud ve merkeziyetsiz sunucu hizmetleri konusunda danışmanlık yapmaktayız.

03

Aİ Danışmanlığı

Prof of Work konsensusunda çalışan ağlarda gelişmiş hesaplamalara ihtiyacınız varsa ve yeni çıkan projelerin ai konusunda yapılabilecekleri konusunda danışmanlık vermekteyiz.

04

POW Donanım

Prof of Work konsensusunda çalışan ağlar için en uygun donanım ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz.