Limoon Medya

BIR KAÇ KELIMEYLE LIMOON

HERKESİN GÖZÜ ÜZERİNİZDE OLSUN Billboardlar, raketler ve daha binlercesi . . . Hergün bunları yolda, cadde üzerinde bir kenarda görüyoruz. Peki onların birinde neden SİZ olmayasınız? Reklam vermek için fazla beklemeyin!

DÜNYANIZI RENKLENDİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ! Görsel tasarım iletişiminin en etkili yollarından biridir. Bu nedenle logo firmaların akılda kalmasının en önemli yöntemi ve firmaların hizmet veya etkinliklerinin isminin bilinirliğini arttırmak için kullandıkları özgün simgedir. Logo tasarımları hatırlanması zor olmayan, sade kolay anlaşılan ve mümkün olduğu kadar az renkten oluşmalıdır. Her çeşit baskılı evrakta, bunlar dışında dijital ortamlarda aynı şekilde birbirinden farkı olmadan kullanılabilecek yapıda olmalıdır. Tamamen özgün bir çalışma olmalı, başka firmaları ya da ürünleri çağrıştırmamalıdır.Logo tasarımları ilgili kurumun ya da ürünün aynası gibidir, fontun çeşitinden kullanılan renklere kadar çok iyi bir çalışma gerektirir. Öncelikle logoyu tasarlayan kişinin firmayı tanıması esastır. Kurumu yansıtan hassas noktaları bilmesi gerekir. İyi bir logo, yüzlerce sayfalık bir kitabı tek bir cümlede anlatmak gibidir. Her türlü ölçüde okunabilir ve anlaşılabilir olmalıdır. Logo kurumsal kimlik çalışmasının en temel taşıdır. Logonun tasarımı asla tasarımcıyı değil, ilgili ürünü veya firmayı temsil etmelidir. Tasarım firmanın önüne geçmemelidir. Estetik olmalıdır. Logo sonuçta bir görüntüdür. Bir resimdir. Zaman içerisinde göz alışır ve okunmadan görsel değeri ile algılanır. Bu sebeple logonun izleniyor olma özelliği estetik olma şartını çok ön plana çıkarır.

Medya Planlaması, Animasyon ve Reklam Çekimi

Medya Planlama, Medya Satınalması ve Takibi Stratejik Çözümler

Marka Danışmanlığı 2 ve 3 Boyutlu Reklam Filmi İnternet Reklamları Online Pazarlama Danışmanlığı yapmaktayız.

Kurumsal,Dış Mekan ve Ürün Çekimleri

Ralexis hali hazırda Bir çok firmanın ürün fotoğraflarını çekenin tecrübesiyle

sizlere hizmet vermektedir

Limoon Medya Tasarım Fotoğrafçılık Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanlığı

Limoon içerisinde sizin için reklamlarınızı yöneten ve büyümenizi kontrol eden bir teknolojimiz bulunmaktadır. Bu sayede reklamlarınızı analiz ederek harika optimizasyonlar yapar ve daha az maliyet ile daha fazla müşteri elde etmenize yardımcı oluruz.

01

Gönderi Planlama

İşinize özel içeriklerle oluşturduğumuz tasarımları aylık olarak planlıyoruz.

02

Reklam Yönetimi

Sosyal medyadaki reklamlarınızı en iyi etkileşimi alacak şekilde iyileştiriyoruz.

03

İçerik Tasarımı

Sosyal medyadaki gönderilerinizi ve kampanyalarınızın içeriklerini oluşturuyoruz

04

Raporlama

Sosyal medya hesaplarınızdaki gelişmeleri haftalık ve aylık olarak size raporluyoruz